Motto: Narodil ses, jako originál, tak nezemři, jako kopie!Klikací ikonka blogu:


Nech si ohodnotit blog

KRMENÍ MAZLÍČKŮ

Vítejte na blogu nakladatelstvi-incard.blog.cz. Tento blog se zabývá o našem vlastním nakladatelství. Najdete zde úryvky z knih, informace o nich, které knihy připravujeme a mnoho dalších informací. Tento blog je spojen s grafikou. V případě jakéhokoliv dotazu pište na e-mail f.valosek@seznam.cz.

REKLAMY
Episoda 001 - Začátek

30. října 2010 v 21:43 | Fill
Episoda 001 - Začátek
30.10. 2009  Londýn - Anglie
" Zatoč doleva!!! Rychle!!! " zakřičel v autě Deny. " Už je pozdě. Je mi to líto. Je pozdě. Držte se!!! " odpověděl Denymu jeho otec. " Brácho, drž se! " řekl Denymu jeho mladší bratr Jack. Modrý Mercedes začíná ztrácet kontrolu, dostává smyk a prudce naráží do stromu.
" Doktore, vypadá to, že nedýchá, " řekla panu doktorovi sestra Blooyvá. " Potřebujeme zachránit 3 životy, sestro. Na nic teď nemáme čas. Vypadá to, že nejhůře je na tom Jack, proto rychle jdeme za každým z nich, " odpověděl doktor a rychlým krokem šel za Jackem.
" Vypadá to, že nedýchá, doktore, " řekla paní doktorka. " Wow, co se to se mnou stalo? zeptal se sám sebe Jack. Já jsem zjevně mrtvý! Tohle je má duše, tělo leží nehybně v sálu, říkal si.
To není pravda, tady je lidí, řekl a vyšel ze sálu. Halo, pane, prosím, kolik je hodin? zeptal se Jack kolemjdoucího, ovšem ten člověk mu neodpověděl. Prosím, paní, kolik je hodin? "zeptal se znovu. Paní se na Jacka ani nepodívala. " Halo, prosím, kolik je hodin? "Jack slyšel nějakou holku, jak se ptá na čas. " Hey, slyšíš mě? zeptal se Jack. Nevíš, kolik je hodin? " " To opravdu nevím. Taky tě nikdo jiný než já neslyší? " zeptala se Jacka. " Jo, odpověděl. Jak se jmenuješ?"
" Wendy, odpověděla. Jak se jmenuješ ty? " " Jmenuji se Jack. Co budeme teď dělat? " " To opravdu nevím, " odpověděla Wendy. " Pojď se podívat ke mně do sálu. Wendy šla s Jackem do sálu. Vidíš, Wendy? Poslouchej, " řekl Jack. " Vypadá to s ním špatně, ale hodně špatně. Jestli do hodiny se neprobere, vypadá to, že zemře. Už teď vypadá, že umírá, " řekl doktor. " Slyšela jsi to??? To vypadá, jako kdybych byl mrtvý a tohle je má duše!!! " řekl Jack.
" No, budeš se divit, ale tohle je tvá duše a ty jsi mrtvý. " řekla Wendy.
" Cože, to si ze mě děláš srandu, ne??? Takže jsem teď mrtvý? " " Tak napůl, "odpověděla Wendy. " Jak můžu zůstat živý? " zeptal se Jack. " Musí někdo z tvé rodiny obětovat život...
Teď promiň, musím JÍT PRYČ, " řekla a šla pryč. " Co jsem udělal, bože, co jsem udělal?!?! zakřičel Jack, stejně ho nikdo neslyšel. Jack se ihned šel podívat do sálu svého otce. No sláva, je v pořádku. Teď se šel podívat za Denym. Vypadá už zdravě, říkal si. Najednou Jacka začalo bolet celé jeho tělo. Takže je to tady!!! Umírám!!! To není možné, řekl a začal se ztrácet. Wow, co se děje??? Já žiju? " zeptal se Jack sám sebe a hned vedle něho byli doktoři. " Žije, on to přežil, " řekl jeden z nich. " Jé, já opravdu žiju!!! " řekl Jack a pousmál se. " Počkej, mladíku, musíš zůstat na místě, " řekl první doktor. " Promiňte, ale já musím jít navštívit otce, " odpověděl Jack a běžel za otcem. " Jacku, ty žiješ? Měl jsem o tebe strach. " " Ahoj tati, už jsem v pohodě, řekl Jack a objal otce. Jdu navštívit Denyho. " " Dobře. " Jakmile Jack odešel, za otcem přišla Wendy ( nejmocnější ďábel 1.série ).
" Za chvíli budeš muset splnit to, co jsi slíbil, obětovat svůj život za svého syna, Georgi. " " Já vím, Wendy, já vím, " řekl otec. Bylo 11 hodin večer. Jack přišel za otcem. " Tak co, tati? Jak je? " " Jo, je mi dobře. Prosím, jsem nějaký slabý, Jacku, dal bych si kafé, prosím, kup mi ho, " řekl otec." Dobře, hned jsem zpět. " Za panem Georgem přišla Wendy. " Je čas. "
" Dobře, jdu na to. " Jack se vrátil s kávou za otcem, který ležel nehybně na zemi. Otče, je ti něco? Doktore!!!! Vemte ho na sál!!! Vypadá špatně!!! " doktor Jackova otce vzal ihned na sál. " Sakra, on nedýchá!!! Čas úmrtí 23:12 h.
*** THE END ***
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dark.Vampire.PrincesS Dark.Vampire.PrincesS | Web | 31. října 2010 v 12:14 | Reagovat

Ahojky jak se ti vede??

2 Leafeonka Leafeonka | Web | 31. října 2010 v 14:44 | Reagovat

kde je ikonka meho blogu?

3 Korejský ženšen Korejský ženšen | Web | 20. června 2013 v 13:29 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama