Motto: Narodil ses, jako originál, tak nezemři, jako kopie!Klikací ikonka blogu:


Nech si ohodnotit blog

KRMENÍ MAZLÍČKŮ

Vítejte na blogu nakladatelstvi-incard.blog.cz. Tento blog se zabývá o našem vlastním nakladatelství. Najdete zde úryvky z knih, informace o nich, které knihy připravujeme a mnoho dalších informací. Tento blog je spojen s grafikou. V případě jakéhokoliv dotazu pište na e-mail f.valosek@seznam.cz.

REKLAMY
1.Kapitola - Nečekaná vražda

18. října 2010 v 17:39 | Admin |  Temný vrah

Kapitola první :

Nečekaná vražda

18.10. 1891 Dortmund, Německo
Jednou v bouřlivé noci stál hrabě Lorenz na svém pozemku a vyhlížel,jestli neuvidí padat hvězdu. Najednou zaslechl nějaký zvuk z křoví, otočil se a zeptal se: "Kdo je to?! No tak, ozvi se. Hledal a hledal, ale nikoho neviděl. Po pěti minutách slyšel ten zvuk zase a pomyslel si, že už to není náhoda. Haló. Kdopak jsi? podíval se do křoví, ale zase nikoho neviděl. Otočil se zpět a zůstal nehybňe stát, nemohl se pohnout.
Díval se na někoho, kdo nevypadal, jako lidská bytost. Ty, ty jsi…" " Ano jsem napůl ďábel, napůl smrt. odpověděl muž v zahalené kápi.
Prozradil jsem ti ale něco, co jsem nikomu neprozradil, takže tě budu muset zabít!" "Nezabíjej mě, prosím. řekl Lorenz. Podíval se na své boty a podíval se zpět na ďábla. Lorenz zjistil, že před ním ďábel nestojí, a tak si oddychl. To bylo štěstí. "řekl s.
Podíval se za sebe pro jistotu, že už ďábel zmizel.
Podíval se tedy za sebe a … najednou mu ďábel vrazil ostrou dýku do zad. Ďábel byl rád, že zabil Lorenze. Zabil ho proto, protože chce být králem. Potřebuje proto zabít krále a aby měl jistotu, že se mu králův syn Lorenz nepomstí, tak ho zabil. Chce se také dovědět, co se ukrývá v
jedné krabičce, která je ukryta někde v království Shorn... POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MárLenka ♥ MárLenka ♥ | Web | 18. října 2010 v 17:41 | Reagovat

supér blog :-)

2 Aďenka Aďenka | Web | 18. října 2010 v 17:43 | Reagovat

krásny blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama